Expresowe usługi transportowe

Nasza firma oferuje expressowe usługi transportowe na rynku Krajowym oraz Międzynarodowym czyli: 

Specjalnością naszej firmy są expresowe usługi transportowe, które wykonujemy od wielu lat. Działamy zarówno na rynku polskim, jak też za granicą. W swojej ofercie mamy kilka typów usług jedna z nich to transport Taxi, który cechuje się bardzo szybkim transportem.

Transport ten przeprowadzany jest w systemie Door 2 Door, co oznacza, że ładunek jest odbierany natychmiastowo i dowożony bezpośrednio pod ustalony adres, już w ciągu 36 godzin, niezależnie od tego czy wybranym miejscem docelowym jest Warszawa, czy inne miejsce na terenie Europy. System ten jest wybierany przez klientów, którym szczególnie zależy na czasie i wybierany jest często przez przedsiębiorców, zarządzających logistyką i procesem dostaw.

Expresowe usługi transportowe wykonywane są autami ciężarowymi dmc 3.5t, których maksymalna ładowność wynosi 1,2 tony.


Przed wykonaniem każdego zlecenia przesyłka jest wyceniana, dzięki czemu klient od razu wie, jakie koszty będzie musiał ponieść. Kierowcy są fachowi, pomagają w załadunku i rozładunku paczek, a do tego stosują profesjonalne środki zabezpieczające towar, by nie uległ on żadnym uszkodzeniom podczas podróży. Z kierowcą można w każdej chwili skontaktować się telefonicznie. 

Kontakt

Close Menu